Česká bylinná kosmetika
+420 296 837 223

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2018 JARO

 

 

Zveme všechny příznivce značky SALVUS na jarní kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat v Praze Letňanech 16. a 17. března 2018.

Jako každý rok bude celý náš tým připraven co nejlépe poradit našim stálým i novým zákazníkům, ohledně péče o pleť a tělo. K dispozici Vám budeme celé dva dny v pátek i v sobotu.

Budeme mít s sebou všechny výrobky „SALVUS“, malá a velká balení – např. pleťové bylinné vody, pleťová mléka, peelingy, masážní krémy, masážní krémy hydrofilní, skořicové zábaly, masážní oleje, pleťové masky, alginátové masky, parafínové masky, pleťová séra, balzámy „Karité“, hydratační spreje, krémy na ruce a nohy s mořskými řasy, roll-ony na depilaci těla i obličeje, barvy na řasy a obočí značky Refectocil, Thuya, Profi-line a Combinal a většinu doplňkového sortimentu, jako jsou čepičky, čelenky, froté rukavice nebo froté návleky na nohy, ubrousky čistící z viskózy, špachtle, houbičky, atd. Zakoupit u nás můžete nástroje (pinzety, expresory, jehly, nůžky nebo kleště), kosmetické štětce, pilníky, nebo dezinfekci.

Omezená bude nabídka zboží z netkané textilie, jako jsou prostěradla, buničina nebo vata. Přístroje na depilaci a parafínové vany mít ve stánku nebudeme.

Váš Tým SALVUS