Česká bylinná kosmetika
+420 296 837 223

Nové výrobky 2017

Představujeme Vám_1

Více informací zde:

 • ZÁKLADNÍ ČISTÍCÍ MASKA  se zeleným jílem, extraktem z vrbové kůry a allantoinem ( Balení : 100 g, 200 g )

Základní čistící maska s aktivním zeleným jílem, který je schopný vázat škodlivé látky v pleti, výrazně ji pročistit, zregenerovat a rozjasnit. Díky jedinečnému složení zeleného jílu se zlepší pevnost i pružnost pleti. Extrakt z vrbové kůry a allantoin zvýrazní čistící efekt masky.

 • ČÍSTÍCÍ MASKA PRACHOVÁ se zeleným jílem a pangaminem (Balení : 100 g )

Čistící prachová maska je výbornou  kombinací zeleného jílu a pangaminu s bohatým obsahem minerálů a vitaminů skupiny B, které blahodárně působí zejména na problematickou , smíšenou a mastnou pleť. Maska má vynikající čistící a zpevňující účinky.

 • DETOXIKAČNÍ MASKA se zeleným jílem, rašelinou a aloe ( Balení : 100 g, 200 g )

Detoxikační maska obsahuje aktivní zelený jíl, koncentrovaný extrakt z rašeliny a hydratační aloe. Všechny komponenty s bohatým obsahem minerálů, stopových prvků, humínových kyselin a dalších prvků, se vzájemně ve svých detoxikačních účincích intenzivně doplňují a podílejí se na odstraňování látek vylučovaných kůží – detoxikaci.

 • ENZYMATICKÝ PEELING s přírodními enzymy z ananasu a papay  ( Balení : 50 g, 100 g, 200 g )

Enzymatický peeling s přírodními enzymy z ananasu a papay . Je velice šetrný a proto je vhodný pro každý typ pleti i pro pleti citlivé. Používá se k intenzivnímu  pročištění zanesených pórů a odstranění zrohovatělých povrchových buněk pokožky. Má rozjasňující, čistící a hydratační účinky.

 • PEELING SPECIAL S AHA a s extrakty z tropického ovoce ( Balení : 50 g, 100 g, 200g )

Peeling special s AHA a s extrakty z tropického ovoce. Chemický peeling s AHA se používá na pleť k odstranění zrohovatělých povrchových buněk pokožky, zmírnění pigmentových skvrn , vyhlazení jemných vrásek a k pročištění zanesených pórů a odstranění šupinek. Koncentrace AHA je příznivá i k citlivější pleti.

 • KÁVOVÝ PEELING polomastný ( Balení : 80 g, 200 g )

Kávový mechanický peeling s abrazivní složkou jemně mletých kávových zrn. Peeling se používá jak na pleť obličeje, tak i na celé tělo. Aplikuje se dle potřeby – 1 – 2x měsíčně i častěji.

 • KÁVOVÝ PEELING hydrofilní ( Balení : 80 g, 200 g )

Kávový mechanický peeling mastnějšího základu, který byl použit za účelem lehké roztíratelnosti a k zamezení „ tahání kůže „. Abrazivní složku tvoří jemně mletá kávová zrna. Kávový peeling se používá jak na pleť obličeje, tak i na celé tělo. Protože je hydrofilní, lehce se smývá vodou a nezanechává mastný povrch.

 • KOKOSOVÝ PEELING hydrofilní ( Balení : 80 g, 200 g )

Kokosový mechanický peeling mastnějšího základu, který byl použit za účelem lehké roztíratelnosti a k zamezení „ tahání kůže „. Abrazivní složku tvoří strouhaný kokos. Peeling se používá jak na pleť obličeje, tak i na celé tělo. Protože je hydrofilní, lehce se smývá vodou a nezanechává mastný povrch.

 • ENZYMATICKÁ VÝŽIVNÁ MASKA ananas, papaya, žen-šen, med (Balení : 100 g, 200 g )

Enzymatická výživná maska je díky svému vynikajícímu složení s obsahem extraktů z ananasu, papay, ženšenu a medu doporučena pro všechny typy pleti i pleti citlivé. Je výborným představitelem anti-ageing kosmetiky s epitelizačními, regeneračními a hydratačními účinky.

 • REGENERAČNÍ MASKA / MASTNÝ KRÉM žen-šen & granátové jablko argan, macadamia, jojoba, kokos, karité ( Balení : 100 g, 200 g )

Regenerační maska/ mastný krém na suchou pleť s extraktem žen-šenu a oleje z jader granátového jablka. Na revitalizaci a obnově kožních buněk s anti-ageing efektem se podílí zejména žen-šen, který se vyznačuje příznivým složením obsahových látek s omlazujícími účinky. Vybraná kombinace přírodních olejů – arganového, makadamiového, jojobového, kokosového a bambuckého másla – tyto účinky dále zvýrazní. Masku lze použít i na závěrečné ošetření pleti jako krém.

 • VÝŽIVNÁ MASKA / POLOMASTNÝ KRÉM žen-šen & granátové jablko argan, macadamia, jojoba ( Balení : 100 g, 200 g )

Výživná maska/ polomastný krém na smíšenou pleť s extraktem žen-šenu a oleje z jader granátového jablka. Zejména žen-šen, který se vyznačuje příznivým složením obsahových látek s omlazujícími účinky,se podílí na obnově kožních buněk s anti-ageing efektem. Vybraná kombinace přírodních olejů – arganového, makadamiového, a jojobového – obnovují elasticitu pokožky a výživu. Masku lze použít i na závěrečné ošetření pleti jako krém.

 • MAKADAMIOVÝ OLEJ lisovaný za studena ( Balení : 100 ml, 500 ml )

Makadamiový olej lisovaný za studena. Výživný , hydratační a regenerační jemný olej z makadamiových ořechů , bohatý na množství nenasycených mastných kyselin. Neucpává póry, výborně se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Přitomnost skvalenu a dalších látek pomáhá chránit pleť před oxidačními projevy UV záření. Vzhledem k  vyjímečným účinkům je vhodný pro všechny typy pleti – na masáž i k běžné péči o pokožku celého těla.