Masážní olejový gel
Masážní olejový gel RAŠELINA

Masážní olejový gel „ RAŠELINA „

150g 220 Kč
250g 295 Kč
500g 525 Kč

Popis produktu

Masážní olejový gel „ Rašelina „

Olejový gel s obsahem extraktu z černé rašeliny a levandulového éterického oleje se používá zejména při projevech svalového přetížení při práci, nebo sportu a při problémech pohybového aparátu. Zároveň je významným prostředkem k ošetření a zvýšené péči o pleť zdravou i problematickou.

Rašelinový extrakt, který je použit v masážním olejovém gelu, se vyznačuje vysokým obsahem komplexu biologicky aktivních humínových látek, rostlinných enzymů, fulvokyselin, jejich solí a dalších organických sloučenin charakteru fytohormonů. O těchto látkách je známo, že se mimo jiné podílejí na odstraňování látek vylučovaných kůží, tj. mají tzv. detoxikační efekt. Zároveň se podílejí na hydrataci a regeneraci pokožky a přispívají tak k obnově a jejímu „omlazení“. Humínové látky snižují projevy podrážděné a svědící pokožky. Posilují její ochranný kyselý plášť a pokožka se stává odolnější.

Obsažené fulvokyseliny v rašelině výrazně zlepšují při masáži penetraci dalších látek pokožkou a tím zvyšují jejich konečný efekt. Jemná zklidňující levandulová silice zmírňuje svalové napětí, podráždění a zvyšuje  regenerační účinky rašeliny.

Masážní gel je vhodný  pro tělovou  i kosmetickou  masáž.

——————–

Pozn. Ceny a kabinetní balení pro kosmetické a masérské salóny po přihlášení do sekce VSTUP PROFESIONÁLŮM 

Ocenění Beppa 2015

Další informace

Hmotnost

150g, 250g, 500g