(Česky) HYALURON ACID 3% SÉRUM

295 Kč

(Česky) Lekla jste se sama sebe v zrcadle? Máte dojem, že vám přibyly vrásky? Může to být způsobeno nižší hydratací vaší pleti! HYALURON ACID 3% SÉRUM využívá potenciál tří tipů kyselin.

V čem je HYALURON ACID 3% SÉRUM unikátní? A víte, co vlastně je KYSELINA HYALURONOVÁ?

Naše tělo obsahuje nejvyšší koncentraci KH v měkkých pojivových tkáních – epiteliální a nervové. KH se v těle neustále obnovuje, ale přibližně od 25. roku její obsah v tkáních velice intenzivně klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek, ochabnutí kůže pleti,…

KH je tedy primárně určena k dlouhodobé péči a regeneraci pleti i jako prevence vzniku vrásek.

HYALURON ACID 3% SÉRUM UNIKÁTNĚ KOMBINUJE TYTO TŘI TIPY KYSELIN:

  • Hyaluron acid: okamžité vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek
  • HyActive: snižuje velikost pórů a působí dlouhodobě
  • HySilk: podporuje hydrataci a mezibuněčnou komunikaci

 

Hyaluron acid: okamžité vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek — Hyaluron acid (kyselina hyaluronová) je tzv. lineární polysacharid s vysokou molekulovou hmotností a v lidském těle je zcela přirozeně. Zajišťuje nepřetržitou hydrataci kůže. Protože se jedná o přirozeně se vyskytující látku, KH je netoxická a nedráždivá. Výsledky vypnutí pokožky se projeví ihned.

HyActive: snižuje velikost pórů a působí dlouhodobě — HyActive díky své nízké molekulární hmotnosti proniká do kůže, kde velmi intenzivně spolupracuje s buňkami kůže. Zlepšuje texturu pleti a redukuje vrásky. Vyhlazuje kožní texturu a zasahuje na epidermální strukturu. HyActive výrazně zlepšuje strukturu pokožky v důsledku snížení velikosti pórů.

HySilk: podporuje hydrataci a mezibuněčnou komunikaci — HySilk je kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností, která má velmi široké spektrum aktivit v kůži. Slouží jak ke změně fyzikálních vlastností pokožky, a to zejména díky schopnosti zabudování velkého množství vody do svých struktur. Podporuje epidermální hydrataci a zlepšuje mezibuněčnou komunikaci.

Sérum je určeno k péči o pleť s okamžitým efektem i k prevenci vrásek.

 

Описание товара

Omlouváme se, požadovaná stránka je dostupná pouze ve verzích Чешский.