Doprava ZDARMA po ČR od 2 000 Kč.

STARPIL ROLL-ON TĚLOVÉ VOSKY

75 Kč

Systém STARPIL je způsob depilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován pro ideální depilaci. Vosky jsou vhodné pro použití v ohřívacích pouzdrech.

Varianta
- +

Zlatý pigmentový vosk - Obsahuje částečky zlata k udržení tělesné teploty. Hluboce hydratuje. Vysoký obsah oxidu titaničitého a bělících látek dělá vosk více hustý a neprůhledný. Lepší přilnavost, jednodušší depilace.

Olivový krystalický vosk - Je vyroben z vysoce kvalitních pryskyřic a včelích vosků. Vhodný na všechny typy pleti.

Pro muže krystalický vosk - Obsahuje včelí vosk, mořské řasy a zvláčňující prvky. Obsah mořských řas zajišťuje výbornou přilnavost a příjemnou mořskou vůni. Je vhodný pro mužskou depilaci.

Čokoláda krémový vosk - Obsahuje antioxidanty, protiúnavové prvky a oxid titaničitý. To je prvek, který vosk dělá hustší a méně čirý, čímž pak lépe přilne k pokožce a depilace s ním je tedy snazší. Je vhodný pro unavené nohy. Má příjemnou čokoládovou vůni.

Vínový krémový vosk - Má zpevňující a zvláčňující vlastnosti a příjemnou vůni červeného vína. Obsahuje oxid titaničitý.

Růžový krémový vosk - Obsahuje borovicovou pryskyřici, zvláštní účinné prvky pro jemnou pokožku a kysličník titaničitý. To je prvek, který vosk dělá hustší a méně čirý, čímž pak lépe přilne k pokožce a depilace s ním je tedy snazší. Tento vosk je též vhodný pro klienty s oběhovými problémy.

Růžový extra krémový - Příjemně krémový vosk, hydratující. Vysoký obsah oxidu titaničitého dělá vosk více hustý a neprůhledný. Vhodný na citlivou pokožku. Lepší přilnavost, jednodušší depilace.

Hmotnost: 1ks á 110 g 

 

Systém STARPIL je způsob depilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován firmou MayStar pro ideální depilaci.
Tento způsob depilace má řadu výhod:
– je hygienický, náplň s voskem a roll-on jsou v jednom, náplň je nevratná, zaručuje bezpečnost výrobku a odstraňuje všechny rizika nákazy
– nezanechává žádný zápach
– je účinný – vosk naneseme jedním tahem a vytvoříme tak z něj pravidelnou a slitou vrstvu
– je ekonomický – s jednou náplní vosku provedete dvě až tři kompletní depilace s velmi nepatrnou spotřebou, která se promítne i do konečné ceny
– je profesionální – systém STARPIL je určen i k profesionálnímu použití v kosmetických salónech

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.