Doprava ZDARMA po ČR od 2 000 Kč.

HYALURON ACID 3% SÉRUM 30ml

457 Kč
395 Kč

HYALURON ACID 3% SÉRUM využívá potenciál tří typů kyselin. Hyaluron acid: okamžité vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek HyActive: snižuje velikost pórů a působí dlouhodobě HySilk: podporuje hydrataci a mezibuněčnou komunikaci. Přidejte jen malé množství HYALURON ACID 3% SÉRUM do vašeho oblíbeného krému, naneste na obličej nebo ruce a okamžitě ucítíte jeho účinek.

- +

V čem je HYALURON ACID 3% SÉRUM unikátní? A víte, co vlastně je KYSELINA HYALURONOVÁ?

Naše tělo obsahuje nejvyšší koncentraci KH v měkkých pojivových tkáních – epiteliální a nervové. KH se v těle neustále obnovuje, ale přibližně od 25. roku její obsah v tkáních velice intenzivně klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek, ochabnutí kůže pleti,…

KH je tedy primárně určena k dlouhodobé péči a regeneraci pleti i jako prevence vzniku vrásek.

HYALURON ACID 3% SÉRUM UNIKÁTNĚ KOMBINUJE TYTO TŘI TYPY KYSELIN:

Hyaluron acid: okamžité vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek
HyActive: snižuje velikost pórů a působí dlouhodobě
HySilk: podporuje hydrataci a mezibuněčnou komunikaci
 

Hyaluron acid: okamžité vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek – Hyaluron acid (kyselina hyaluronová) je tzv. lineární polysacharid s vysokou molekulovou hmotností a v lidském těle je zcela přirozeně. Zajišťuje nepřetržitou hydrataci kůže. Protože se jedná o přirozeně se vyskytující látku, KH je netoxická a nedráždivá. Výsledky vypnutí pokožky se projeví ihned.

HyActive: snižuje velikost pórů a působí dlouhodobě – HyActive díky své nízké molekulární hmotnosti proniká do kůže, kde velmi intenzivně spolupracuje s buňkami kůže. Zlepšuje texturu pleti a redukuje vrásky. Vyhlazuje kožní texturu a zasahuje na epidermální strukturu. HyActive výrazně zlepšuje strukturu pokožky v důsledku snížení velikosti pórů.

HySilk: podporuje hydrataci a mezibuněčnou komunikaci – HySilk je kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností, která má velmi široké spektrum aktivit v kůži. Slouží jak ke změně fyzikálních vlastností pokožky, a to zejména díky schopnosti zabudování velkého množství vody do svých struktur. Podporuje epidermální hydrataci a zlepšuje mezibuněčnou komunikaci.

Sérum je určeno k péči o pleť s okamžitým efektem i k prevenci vrásek.

HYALURON ACID 3% SÉRUM – Kyselina hyaluronová pro zralou pleť

Kyselina hyaluronová je určena k dlouhodobé péči a regeneraci pleti i jako prevence vzniku vrásek.

K zevnímu použití! Ukládejte mimo dosah dětí! 

Uchovávejte v obalech dobře uzavřených, na místech suchých, při teplotě do 25 °C. 

Chraňte před světlem a mrazem!

Ingredients:

Aqua, Sodium hyaluronate (HyActive), Sodium Hyaluronate (HySilk), Hyaluronic Adic, Glycerin, Phenylpropanol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Tocopherol

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.