Doprava ZDARMA po ČR od 2 000 Kč.

DĚTSKÁ MAST 50ml

89 Kč

Trápí Vaše nejmenší opruzeniny spojené s používáním dětských plenek? DĚTSKÁ MAST díky osvědčené receptuře s obsahem rybího tuku, který poskytuje vynikající ochranu proti opruzení, podráždění a při mechanickém poškození pokožky a oxidu zinečnatého, který udržuje pokožku hladkou, vláčnou a chrání ji proti zarudnutí a podráždění. Mast je vhodná i pro velmi citlivou kůži kojenců a batolat zejména v plenkové oblasti, ale i pro dospělé s citlivou a k alergiím náchylnou pokožkou. V každém balení OMALOVÁNKY pro děti jako dárek :-).

- +

VĚDĚLI JSTE ŽE...

 

- Opruzenina, jak je již zmíněno, není záležitostí miminek

 

- Mechanické poškození kůže při dlouhém sezení v autě, na motorce, nebo při turistice, může potrápit vlčákem i kohokoli dospělého

 

- Zatímco u miminek se s opruzeninami setkáváme v 80% na zadečku mezi půlkami, u dospělých jsou rizikové i úseky v tříslech, podpaží, pod koleny, atd.

 

- opruzeniny vznikají většinou třením kůže o kůži, ale může dojít i k tření kůže o látku (oděv, batoh) a pak se vyskytnou prakticky kdekoli na těle. 

 

Když k tomu přidáme letní teploty a chladící systém těla (pot), máme problém na světě. Tedy na kůži. 

 

Pravou příčinou vzniku opruzenin však není samotné mechanické poranění pokožky, ale přemnožení bakterií, kvasinek, plísní a jiných breberek.

 

DĚTSKÁ MAST poskytuje vynikající ochranu proti opruzení, podráždění a při mechanickému poškození pokožky nejen u dětí, ale i dospělých.

Osvědčená receptura s obsahem rybího tuku, který je výborným zdrojem Omega-3 nenasycených mastných kyselin, pečuje o dětskou pokožku, ošetřuje ji,  napomáhá regeneraci. Obsahuje oxid zinečnatý, který udržuje pokožku hladkou, vláčnou a chrání ji proti zarudnutí a podráždění.

Je ideální na péči o pokožku nejmenších dětí s velmi citlivou pokožkou, zejména při přebalování. Je zaměřena na místa v plenkové oblasti. Snadno se roztírá a vytváří na pokožce ochranný film, který chrání kůži proti vlhkosti a vzniku opruzenin.

Vhodné taktéž pro dospělé s citlivou a k alergiím náchylnou pokožkou.

Použití: Aplikujte na suchou (osušenou) pokožku dítěte při každé výměně plenek nebo na zarudlá místa pokožky způsobená opruzenin. Není nutné oplachovat a lze ji používat každý den. 

Obsah: 50 ml

K zevnímu použití!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.