Doprava ZDARMA po ČR od 2 000 Kč.

ČOKOLÁDA - 25ks á 80g

1 917 Kč

Čokoláda má blahodárné účinky na pleť, vyhlazuje pokožku a působí proti celulitidě. Vlivem čokoládové masáže, zábalu či masky tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Masáž má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek z těla. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin, látky nazývané „hormony štěstí“. Čokoládová maska, zábal či masáž Vám rozhodně zlepší náladu.

- +

Čokoládová maska – postup

Oddělíme asi jednu čtvrtinu tabulky čokolády, zahřejeme mandlový olej na cca 40°C. Maska by měla mít konzistenci jako hustší med, štětcem naneseme na pleť. Necháme působit 15 – 20 minut. Poté čokoládovou masku smyjeme pomocí houbiček vlažnou vodou.

Čokoládová masáž – postup

Jednu třetinu balení čisté čokolády rozehřejeme ve vodní lázni a smícháme s 15 – 20 ml teplého Mandlového oleje „Salvus“. Vzniklým čokoládovým olejem provádíme pomalou relaxační masáž.

Čokoládový zábal – postup

Jedno balení čisté čokolády 80g (1 tabulka) rozehřejeme ve vodní lázni při teplotě 40 – 45°C. Rozpuštěnou hmotu vytlačíme ze sáčku a rovnoměrně rozetřeme na pokožku. Čokoládovou hmotu překryjeme nepropustnou folií a po dobu procedury udržujeme v teple. Délka aplikace je 15 – 20 minut. Jako přísada lze použít Mandlový olej „Salvus“. Balení využijeme na jedno až dva zábaly.

Obsah: 25 x 80g

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.