Doprava ZDARMA po ČR od 2 000 Kč.

AKČNÍ BALÍČEK - TICK OFF - STOP KLÍŠŤATŮM

349 Kč
299 Kč

Repelent čistě na přírodní bázi odpuzující klíšťata a hmyz. Vhodná i na citlivou dětskou pokožku. Odstraňovač je ideální pomocník pro snadné a bezpečné odstranění přisátého i lezoucího klíštěte. Plastová pinzeta na klíště je součástí balení. Balíček obsahuje Tick off odpuzovač 100ml + Tick off sada roztok k odstranění 8ml + praktická pinzeta (lze zavěsit na klíče a je stále po ruce)

- +

TICK OFF - ODPUZOVAČ

Jste zastánci přírodních produktů? Nabízíme vám přípravek PROTI KLÍŠŤATŮM, který svým obsahem splní Vaše požadavky. TICK OFF - ODPUZOVAČ  je na čistě přírodní bázi, odpuzuje klíšťata a jiný dotěrný hmyz díky přídavku Citronely a Geránie.

Ideální i pro dětskou pokožku, nemusíte se bát aplikace přímo na kůži. Repelent je vhodné použít bezprostředně před návštěvou lesa nebo vysoké trávy.

Obsah balení: 100 ml

 

TICK OFF - SADA K BEZPEČNÉMU ODSTRANĚNÍ KLÍŠTĚTE 

Objevili jste na sobě, na svém dítěti NEBO DOMÁCÍM MAZLÍČKOVI klíšťata? Nevíte si rady? Chcete účinnou pomoc při jejich likvidaci bez rizika nákazy?

TICK OFF je ideální pomocník pro snadné odstranění přisátého i lezoucího klíštěte. Jedna - dvě kapky přípravku na klíště = snadné vyjmutí pomocí pinzety, která je součástí balení.

Přípravek díky vysoké schopnosti vázat vodu (schopnost dehydratace) po nakápnutí na klíště dokonale vysuší povrch klíštěte a naváže do sebe veškeré tekutiny, které klíště vylučuje, a klíště „potáhne“ „celuloidovým“ filmem (nitrocelulóza), klíště je tak zcela zneschopněno v pohybu a jakékoliv činnosti a lze jej jednoduše odstranit např. přiloženou pinzetou.

Obsah balení: 8 ml

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.