Doprava ZDARMA po ČR od 2 000 Kč.

ČISTÁ ČOKOLÁDA

99 Kč

Masáž ze 100% čokolády. Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních wellness center špičkou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Pozitivní působení čokolády na lidský organizmus bylo známo již před 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je to způsobeno, kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Obsah Theobrominu podporuje látkovou výměnu v lidském těle. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin (hormony štěstí).

- +

Kakao obsahuje široké spektrum minerálů, vitamínů a snadno vstřebatelných antioxidantů. Dle vědeckých výzkumů je kakao považováno za nejbohatší plodinu na antioxidanty. Antioxidanty chrání tělo před volnými radikály, což jsou malé molekuly vznikající v průběhu běžných metabolických procesů. Nadměrná tvorba volných radikálů má také roli v procesu stárnutí.

Díky čokoládové masáži či zábalu pronikají do pokožky také vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty.
Po aplikaci je pokožka vyhlazená a ošetřená – ideální doplněk pro anticelulitidní program.
Čokoterapie má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci.

Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu.
Masáž 100% čokoládou je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi procedurami.
Čokoterapie je výjimečným prostředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Vůni čokolády ucítíte ještě celý den.

Způsob aplikace:

Čokoládová maska 

Oddělíme asi jednu čtvrtinu tabulky čokolády a vložíme ji do rozehřátého mandlového oleje na cca 40°C. Maska by měla mít konzistenci jako hustší med, štětcem naneseme na pleť. Necháme působit 15 – 20 minut. Poté čokoládovou masku smyjeme pomocí houbiček vlažnou vodou.

Čokoládová masáž 

Jednu třetinu balení čisté čokolády rozehřejeme ve vodní lázni a smícháme s 15 – 20 ml teplého Mandlového oleje, viz teplota výše. Vzniklým čokoládovým olejem provádíme pomalou relaxační masáž.

Čokoládový zábal 

Jedno balení čisté čokolády 80g (1 tabulka) rozehřejeme ve vodní lázni při teplotě 40 – 45°C. Rozpuštěnou hmotu vytlačíme ze sáčku a rovnoměrně rozetřeme na pokožku. Čokoládovou hmotu překryjeme nepropustnou folií a po dobu procedury udržujeme v teple. Délka aplikace je 15 – 20 minut. Jako přísada lze použít Mandlový olej. Balení využijeme na jedno až dva zábaly.

Obsah balení: 80g

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.